Opinie o Nas

Jak przewieźć armaturę?

0
Jak przewieźć armaturę?

Budowa czy kompleksowy remont domu są przedsięwzięciami kosztownymi, skomplikowanymi logistycznie i stresującymi. W toku prac i przygotowań do nich dość szybko stanie się jasne, które elementy mogą sprawić najwięcej problemów, a to wymaga adekwatnej reakcji ze strony inwestora. Same zagadnienia związane z transportem gabarytów są już wystarczającym powodem, aby zacząć planować intensywnie i z rozmysłem. Jak przewieźć armaturę łazienkową? To jedno z częstych i niełatwych pytań, bo niektóre z takich transportów to ponad tonowe ciężary – wykorzystanie zwykłego auta osobowego nie wchodzi więc w grę.

Fachowcy pomogą

Na rynku działa szereg firm transportowych, które oferują usługi w zakresie przewożenia gabarytów różnego rodzaju. Chodzi o elementy wyposażenia łazienkowego, takiego jak sedesy, bidety czy wanny, ale nie tylko. Sporo waży również glazura, zwłaszcza gdy mowa o płytach gresowych. Dwa metry kwadratowe gresu to waga rzędu nawet jednej tony. Tego typu płyty muszą być ściśle zapakowane, a następnie przytwierdzone do podłoża ładowni specjalnymi pasami. Transport armatury również może wymagać takich akcesoriów, ponieważ siła odśrodkowa podczas jazdy doprowadza do samoczynnego przesuwania się ładunku, co jest groźne także dla pasażerów i kierowcy.

Osprzęt, który ułatwia zadanie

Wspomniane powyżej pasy transportowe są od lat jednym z niezbędnych elementów w planowaniu logistyki związanej z gabarytami. Nie kosztują one wiele, a jednocześnie umożliwiają proste w sensie technicznym zamocowanie ładunków, co zapobiega ich przypadkowemu przemieszczaniu się.

Czytaj również: Jak przewieźć bramę garażową?

Takie czynności jak przewożenie armatury, ale również wyposażenia AGD, to standardowe sytuacje, w których sięganie po takie zabezpieczenia jest rozsądnym posunięciem. Pas wykonany z wyjątkowo wytrzymałej tkaniny, zaopatrzony w haki i napinacze, może też służyć spięciu zestawu elementów w jeden ładunek – dokładnie tak, jak w przywołanym przykładzie płyt gresowych.

Planujesz transport armatury? Wybierz solidne pasy transportowe z naszej oferty: 

Pas transportowy 4 m / 500 kg Pas transportowy 4 m / 500 kg
Producent: Pas- kam
Cena:18,45 zł (netto: 15,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 6 m / 3000 kg Pas transportowy 6 m / 3000 kg
Cena:44,28 zł (netto: 36,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 5 m / 5000 kg Pas transportowy 5 m / 5000 kg
Producent: Pas- kam
Cena:57,19 zł (netto: 46,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Komentarze do wpisu (0)

Submit

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium