Opinie o Nas
Baza Wiedzy

Połączenia ciesielskie - hurtownia Armet

Transport fortepianu. Jak zrobić to bezpiecznie? 0
Transport fortepianu. Jak zrobić to bezpiecznie?

Są przedmioty, których bezpieczne przewożenie jest skomplikowaną operacją – a przynajmniej takie są potoczne wyobrażenia. Jeżeli weźmiemy za przykład takiej operacji transport fortepianu, to z całą pewnością da się mówić o wyzwaniu. Sprawdź jak bezpiecznie przetransportować fortepian!

czytaj całość »
Jak przewieźć silnik? 0
Jak przewieźć silnik?

Pojazdy oraz różnego rodzaju maszyny są często napędzane przez silniki – z reguły spalinowe, choć również elektryczne. W zależności od typu urządzenia silnik może mieć różną wagę i co za tym idzie stwarzać problemy logistyczne w sytuacji, kiedy trzeba go gdzieś przewieźć. Dowiedz się więcej o przewożeniu silnika!

czytaj całość »
Jak przewozić minikoparkę? 0
Jak przewozić minikoparkę?

Niektóre gabarytowe przedmioty sprawiają problemy w kontekście transportu i nie ma w tym nic dziwnego. Bez wątpienia pewnym wyzwaniem dla zainteresowanych jest transport minikoparki – nie każdy bowiem wie, jak to zrobić w bezpieczny sposób. Dowiedz się więcej!

czytaj całość »
Odzież robocza - co ile przysługuje? Przepisy 2021 0
Odzież robocza - co ile przysługuje? Przepisy 2021

Osoby pracujące w różnych branżach wiedzą, że odzież robocza bywa im naprawdę niezbędna, dlatego albo oczekują od pracodawcy, że im ją zapewni, albo robią to we własnym zakresie. Pracownicy zakładów produkcyjnych czy firm budowlanych mają prawo do otrzymania odpowiedniego stroju lub ekwiwalentu finansowego, z którego będą mogli sfinansować zakup. Czytaj więcej!

czytaj całość »
Montaż schodów strychowych. Jak zamontować właz na strych? 0
Montaż schodów strychowych. Jak zamontować właz na strych?

Swobodne korzystanie ze strychu ma spore znaczenie dla właścicieli domów jednorodzinnych. Czasami nabywane są gotowe obiekty, gdzie strych jest, jednakże dostęp do niego jest utrudniony. Bywa, że właz zabudowano lub w ogóle go nie ma, brakuje także schodów. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest montaż schodów strychowych, które dziś można kupić w gotowej postaci wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów montażowych.

czytaj całość »
Montaż listew przypodłogowych - instrukcja krok po kroku 0
Montaż listew przypodłogowych - instrukcja krok po kroku

W wielu pomieszczeniach montuje się listwy wykończeniowe. Spełniają one różne zadania. Stanowią estetyczny dodatek do wnętrza, pozwalając na zgrabne połączenie powierzchni podłogi ze ścianą. Doskonale maskują dylatacje i wszelkie niedoskonałości, a przy tym pozwalają na łatwe ukrycie okablowania, jednocześnie dodatkowo je zabezpieczając. Montaż listew przypodłogowych z PCV oraz innych materiałów może odbywać się na kilka sposobów, którym warto się przyjrzeć nieco bliżej.

czytaj całość »
Żywica Vinylestrowa, bez styrenu - praktyczne zastosowanie 0
Żywica Vinylestrowa, bez styrenu - praktyczne zastosowanie

Istnieją różne metody kotwienia w betonie i nie zawsze muszą się one ograniczać wyłącznie do kotew wykonanych z metalu. Jeśli komuś zależy na wzmocnieniu efektu, rozwiązaniem może stać się żywica vinylestrowa. Jak się okazuje, ma ona coraz więcej zwolenników i umożliwia w miarę proste technicznie osadzanie elementów , którymi są zazwyczaj pręty gwintowane. Oczywiście nie w każdej sytuacji taki sposób wiązania będzie właściwy, jednakże w praktyce jest dziś coraz powszechniej stosowany.

czytaj całość »
Transport pralki. Podpowiadamy jak przewieźć pralkę bezpiecznie 0
Transport pralki. Podpowiadamy jak przewieźć pralkę bezpiecznie

Czasami w związku z przeprowadzką należy zabrać ze sobą domowy sprzęt AGD. Jego przewożenie stanowi pewien problem z uwagi na gabaryty oraz ciężar urządzeń. Trzeba też zadbać o to, aby nie uległy one jakiemukolwiek uszkodzeniu. Transport pralki nie jest może tak wymagający jak w przypadku lodówki, jednak i tu pewnych zasad przestrzegać trzeba. Dowiedz się jakich!

czytaj całość »
Transport lodówki. Jak zrobić to bezpiecznie? 2
Transport lodówki. Jak zrobić to bezpiecznie?

Jest wiele wyzwań, które łączą się z przeprowadzkami, ale także z urządzaniem się w nowym, własnym domu czy mieszkaniu. Część z nich daje znać o sobie wtedy, gdy mamy modernizować i wymieniać swoje domowe wyposażenie. Z logistycznego punktu widzenia przewożenie lodówki czy innych gabarytowych sprzętów AGD stanowi jeden z większych problemów i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Dowiedz sie jak robić to bezpiecznie... 

czytaj całość »
Wiercenie w aluminium. Co trzeba wiedzieć? 2
Wiercenie w aluminium. Co trzeba wiedzieć?

Temat wiercenia w metalach jest dość szeroki, ponieważ materiały z tej kategorii mają swoje specyficzne wymagania. Oznacza to, że nie ma mowy o wykorzystywaniu do wiercenia w metalu tych samych akcesoriów, które stosuje się chociażby do ścian murowanych, ceglanych czy do powierzchni drewnianych.

czytaj całość »
Wycinanie otworu w zlewozmywaku stalowym pod baterię. Instrukcja krok po kroku 0
Wycinanie otworu w zlewozmywaku stalowym pod baterię. Instrukcja krok po kroku

Osoby kupujące zlew kuchenny zazwyczaj liczą na to, że będzie on się nadawał się łatwego zamontowania i nie będzie tym samym wymagał dodatkowych działań. Ważną kwestią, na którą niektórzy konsumenci zwracają uwagę, jest wyposażenie zlewów w otwory pod montaż baterii. Wycinanie otworów w zlewozmywakach nie jest umiejętnością każdemu znaną, więc jeśli takowe są już fabrycznie przygotowane, stanowi to duże ułatwienie.

czytaj całość »

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl