Opinie o Nas
Blog – kategorie
Ostatnie wpisy
Tagi
Rodzaje wierteł i ich zastosowanie 0
Rodzaje wierteł i ich zastosowanie

Ludzie mają naturalną potrzebę korzystania z różnego typu narzędzi. Dostępne na rynku rozwiązania pozwalają wykonywać szereg odmiennych prac montażowych, remontowych oraz wielu innych. W ofercie sklepów czy hurtowni znajdują się przykładowo rożne rodzaje wierteł, z których każdy z nas jest w stanie zrobić użytek. Potrzeby w tym względzie bywają naprawdę odmienne, dlatego możemy w swoich wiertarkach stosować wiertła przystosowane do pracy z różnymi typami materiałów. Szlifowane, kobaltowe, przedłużane, SDS, do ceramiki, do szkła...

czytaj całość »
Chroń oczy z okularami ochronnymi 1
Chroń oczy z okularami ochronnymi

Okulary ochronne podobnie jak kaski lub odzież robocza, są elementami środków ochrony indywidualnej. Ich zapewnienie spoczywa po stronie pracodawcy. Okulary ochronne to jedne z najistotniejszych środków ochrony. Gwarantują zmniejszenie poziomu ryzyka ze strony występujących zagrożeń. Oczywiście nie zagwarantują nam 100% ochrony, z resztą jak wszystkie inne środki ochrony, ale zwiększają znacznie ochronę oczu. Obecne okulary ochronne to bardzo szeroka gama ochrony, która jest dostosowywana do występujących zagrożeń. Od zwykłych okularów chroniących nas przed promieniowaniem UV po przez okulary chroniące przed ciałami stałymi po okulary chroniące przed wieloma czynnikami fizycznymi. Obecnie dużo uwagi przykłada się do estetyki okularów i tego, jaki mają kształt i jak wyglądają.

czytaj całość »
Kaski - chronią to co najważniejsze 0
Kaski - chronią to co najważniejsze

Kaski ochronne są jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym elementem środków ochrony indywidualnej wykorzystywanym w większości zawodów wykonywanych przez człowieka. Kaski ochraniają najważniejszą część naszego ciała, czyli głowę. Powinny być zatem, wytrzymałe, zaprojektowane w taki sposób, aby właściwie chronić ich użytkownika, a nie jedynie być nakryciem głowy udającym kask ochronny. Powinny być również wygodne i dopasowane do kształtu głowy z możliwością regulacji, tak aby nie uwierały i nie sprawiały dyskomfortu, aby użytkownik nie był zmuszony ściągać kasku. Obecnie produkowane kaski ochronne, są wykonywane w nowoczesnej technologii i z obecnie najlepszych do tego materiałów.

czytaj całość »

Infolinia:

61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl