Kategorie
Zawleczki (nie tylko) rolnicze 0
Zawleczki (nie tylko) rolnicze

Zawleczki rolnicze, jak nazwa wskazuje wykorzystywane są w rolnictwie. Jednak specyfika i możliwości wykorzystania zawleczek pozwalają na stosowanie ich praktycznie w całym przemyśle, gdzie konieczne jest zabezpieczanie sworzni. Zawleczki rolnicze i nie tylko, bo cała gama zawleczek, stosowane są i produkowane z myślą o zabezpieczaniu i blokowaniu sworzni. Wykonane ze sprężynowego rodzaju stali i najczęściej ocynkowane, zawleczki mogą pracować w każdych warunkach atmosferycznych, a ich koszt pozwala, nawet w razie konieczności na ciągła wymianę na nowe egzemplarze.

czytaj całość »
Zawiesia wężowe podwójnie wytrzymałe 0
Zawiesia wężowe podwójnie wytrzymałe

Zawiesia wężowe podobne do zawiesi pasowych w zastosowaniu, lecz inne w budowie są równie popularnie wykorzystywane i równie praktyczne oraz posiadają prawie identyczne parametry wytrzymałościowe. Tak samo jak pasowe, wykorzystywane są do transportu i ładunku przedmiotów i elementów odpowiednich gabarytów oraz narażonych na szczególne uszkodzenia. Wykonane z poliestru, są bardzo wytrzymałe, nie przecierają się i są delikatne, nie rysują transportowanych przedmiotów. Dokładnie tak samo jak w innych przypadkach, o sile udźwigu i wytrzymałości oraz długości i materiale z jakiego są wykonane zawiesia, mówią nam etykiety na nich zamieszczone. Również kolor zawiesi, wskazuje jego dopuszczalne obciążenie robocze. Każde zawisie wężowe produkowane jest zgodnie z normami europejskimi oraz posiada atesty i deklaracje zgodności.

czytaj całość »
Podniosą wszystko i jeszcze więcej - Zawiesia pasowe 0
Podniosą wszystko i jeszcze więcej - Zawiesia pasowe

Zawiesia pasowe są bardzo istotnymi w transporcie elementami. Wykorzystuje się je do bezpośredniego transportu, bądź zabezpieczania, podobnie jak pasy transportowe, transportowanych przedmiotów. Zawiesia mają bardzo podobne przeznaczenie jak pasy transportowe. Posiadają również bardzo podobną budowę. Tworzone są z takich samych materiałów. O wytrzymałości i sile udźwigu zawiesi mówi nam kolor zawiesi oraz etykiety na zawiesiach pasowych. Zawiesia pasowe to nie tylko transport wewnątrz kontenerów, ale również transport samych kontenerów, bardzo ciężkich ładunków lub ładunków narażonych na szczególne uszkodzenia i ładunków posiadających szczególne kształty. Zawiesia pasowe posiadają wszystkie wymagane atesty oraz produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami.

czytaj całość »
Wiertła szlifowane - czy są tak dobre, jak mówią? 0
Wiertła szlifowane - czy są tak dobre, jak mówią?

Wiertło szlifowane firmy Heller, jest wiertłem z przeznaczeniem głównie do materiałów stalowych. Jego nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ posiada ono specjalnie wierzchołkowo szlifowane krawędzie tnące. Dzięki temu zabiegowi technologicznemu, wiertło jest bardzo prostym w konserwacji, gdyż mamy możliwość szlifowania ręcznego, po jego stępieniu. Wiertło szlifowane zostało wykonane ze stali narzędziowej szybkotnącej HSS...

czytaj całość »
Wiertło SDS Plus - Mungo 0
Wiertło SDS Plus - Mungo

Wiertło SDS PLUS Mungo, to wiertło szwajcarskiej firmy, która gwarantuje jakość na najwyższym poziomie. Jest to kolejne wiertło firmy Mungo przeznaczone do stosowania w wielu materiałach budowlanych niezbrojonych. Tak jak w przypadku jego kolegi – wiertła Jet Trac Turbo, również i to wiertło, można nazwać wiertłem stworzonym przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jest to wiertło, któremu nie straszne beton, cegła lub kamień naturalny...

czytaj całość »
Wiertło SDS Plus - Heller 0
Wiertło SDS Plus - Heller

Wiertło SDS Plus Heller jest wiertłem, tak samo jak wiertło Erpatech przeznaczonym do wiercenia w betonie i materiałach budowlanych. Jednakże w porównaniu do wiertła Erpatech, wiertłem Heller nie można wiercić w materiałach zbrojonych. Wiertło to również jest wiertłem bardzo wytrzymałym, produkowanym ze stali narzędziowej. Wiertło dzięki specjalnemu zaprojektowaniu i zastosowanym w nim technologią, charakteryzuje się, jako wiertło bardzo szybkie i dokładne. Poprzeczna krawędź tnąca 3D i szybki zgarniacz są jednymi z kilku ważnych elementów zastosowanych w tym wiertle. Wiertło może być śmiało wykorzystywane do wiercenia udarowego i burzącego. Posiada system mocowania narzędzia SDS Plus.

czytaj całość »
Wiertło SDS Plus - Erpatech 0
Wiertło SDS Plus - Erpatech

Wiertło SDS Plus Erpatech jest wiertłem przeznaczonym do wiercenia w materiałach budowlanych. Między innymi beton, cement, cegły różnej maści itp. Nie poleca się wykorzystywania do materiałów zbrojonych, lecz ryzyko utknięcia wiertła w materiale zbrojonym zmniejsza się dzięki zastosowanej w wiertle zwiększonej sile działania. Wiertło wykonane ze stopu stali narzędziowej jest wiertłem niezwykle wytrzymałym i odpornym na działanie czynników termicznych i mechanicznych. Wiertło Erpatech posiada stożkową spiralę, która zapewnia większą odporność na ścieranie. Dodatkowo wentylowana końcówka, poprzez swoje działanie zwiększa prędkość wiercenia, co pozwala na zmniejszenie siły nacisku na materiał.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl