Newsletter Muntech24.pl
Chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, promocjach oraz ciekawostkach z rynku? Zostaw nam swój e-mail.
Kategorie
Wiertła przedłużane - do wiercenia w wielu materiałach 0

Wiertło przedłużane jest wiertłem generalnego zastosowania stworzone do wykonywania bardzo głębokich otworów. Wiertło to charakteryzuje się znacznie większą długością w porównaniu do standardowych wierteł. Wykonane ze stali narzędziowej HSS, jest bardzo wytrzymałe. Dzięki obróbce CNC, jakiej jest poddawane, jest również bardzo ostrym wiertłem. Dodatkowo dzięki ostremu szlifowaniu jest bardzo szybkie. Dzięki temu może być stosowane do pracy w wielu materiałach, a przede wszystkim do wiercenia w metalach wszelkiej maści, takich jak stal, odlewy stalowe stopowe i niestopowe, żeliwa, staliwa, spieki żelazne itp.

czytaj całość »
Wytrzymałe wiertło kobaltowe 0

Wiertło kobaltowe jest wiertłem szybkotnącym, z przeznaczeniem do pracy precyzyjnej. Swoją nazwę zawdzięcza bardzo wysokiej zawartości kobaltu w swoim składzie, która wynosi aż 5%. Tak wysoka zawartość kobaltu gwarantuje zwiększoną wytrzymałość cieplną wiertła. Jest to wiertło, które pod wpływem bardzo wysokiej prędkości cięcia i powstającej w ten skutek wysokiej temperatury, nie zmienia swoich właściwości. Wiertło to przeznaczone jest do wiercenia w stalach wysokostopowych, łożyskowych, w tytani, staliwach, żeliwach i wielu innych.

czytaj całość »
MUNGO #17 - Wiertło Jet Trac TURBO 0

Wiertło Jet Trac TURBO firmy Mungo, jest wiertłem, które można stosować w wielu materiałach budowlanych niezbrojonych. Jet Trac TURBO to wiertło stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Posiada ono wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład dwie krawędzie tnące, które pozwalają na łatwą i przyjemną pracę w każdym materiale. Wiertło to, jest wiertłem typu SDS – Plus. Jest to system mocowania narzędzi wymiennych o średnicy uchwytu 10 mm. Jest to obecnie najpopularniejszy system mocowania, stosowany w tego typu narzędziach. 

czytaj całość »
Odpowiedni kierunek znajdziesz z taśmami ostrzegawczymi 0

Taśmy ostrzegawcze służą do odgradzania, zabezpieczania, znakowania itp. Stosowane w miejscach niebezpiecznych, z ograniczeniem dostępu dla osób postronnych i nieuprawnionych, odgradzania wyznaczonych obszarów. Popularne zastosowanie znalazły podczas organizowania imprez, eventów i zawodów sportowych wszelkiej maści. Maratony, olimpiady, wyścigi kolarskie. Służą one do wyznaczania tras i kierunków biegów. Posiadają one zazwyczaj dwa zestawy kolorów. Najpopularniejszym są oczywiście, biało-czerwony i żółto-czarny. Są to dwie najcharakterystyczniejsze grupy barw, ponieważ najbardziej działają na ludzką spostrzegawczość i uwagę. Wykonane są z folii polietylenowej, zwanej w skrócie PE. Folia ta jest bardzo elastyczna i zarazem wytrzymała. Bardzo trudna do rozerwania.

czytaj całość »
Pewna praca z wiertłami do szkła 0

Wiertła do szkła wykonane z bardzo wytrzymałej wysokojakościowej stali konstrukcyjnej. Posiadają ostrze w kształcie stożka. Zaostrzone, szpiczaste ostrze, pozwala punktowo i precyzyjnie wwiercać się w materiał bez najmniejszych problemów. Ostrzone drobinkami diamentów, jest niezwykle ostre oraz pozwala precyzyjnie operować w obrabianym materiale, bez ryzyka jego uszkodzenia w obrębie wiercenia. Walcowaty uchwyt pozwoli łatwo zamontować wiertło do wiertarki, a dzięki temu również precyzyjnie i pewnie operować podczas wiercenia.

czytaj całość »
Delikatna praca z wiertłami do ceramiki 0

Wiertła do ceramiki, są wiertłami specjalnego przeznaczenia stosowanymi do materiałów miękkich. Głównie do ceramiki, ale również do szkła oraz glazury. Wiertła takie posiadają specjalnie wyprofilowane ostrze, występujące w wersji zaostrzonej diamentowo albo z nasypem diamentowym, dla lepszego cięcia materiału i precyzyjniejszego wykonywania cięcia w strukturze materiału. Diament pozwala wykonać cięcie, bez powstawania pęknięć w obrębie otworu, dlatego jest tak istotnym elementem w procesie obrabiania (wiercenia) materiałów ceramicznych i pochodnych. Wiertła takie stosowane są najczęściej już na etapie prac wykończeniowych i dekoratorskich, ale również budowlanych.

czytaj całość »
Sworznie - elementy łącznikowe maszyn 0

Sworznie, są to elementy łącznikowe, elementy połączeń stosowane w budowie maszyn. Służą one do przenoszenia obciążeń zginających, między poszczególnymi częściami maszyn. Sworzeń można przyrównać do zatyczki, którą wkłada się w otwór, lecz w porównaniu do zatyczki, sworzeń osadzony jest luźno. Posiada ona kształt walca. Jego zadaniem jest pracować na zasadzie zawiasu, dlatego nie może być ciasno osadzony. Sworznie najczęściej wykonuje się po prostu ze stali, lecz nierzadko z mosiądzu lub aluminium, w zależności od przeznaczenia zastosowania sworznia. Sworznie stosuje się praktycznie w większości elementów maszyn, w których występuje, jakikolwiek ruch poszczególnych części.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl