Newsletter Muntech24.pl
Chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, promocjach oraz ciekawostkach z rynku? Zostaw nam swój e-mail.
Kategorie
Odpowiedni kierunek znajdziesz z taśmami ostrzegawczymi 0

Taśmy ostrzegawcze służą do odgradzania, zabezpieczania, znakowania itp. Stosowane w miejscach niebezpiecznych, z ograniczeniem dostępu dla osób postronnych i nieuprawnionych, odgradzania wyznaczonych obszarów. Popularne zastosowanie znalazły podczas organizowania imprez, eventów i zawodów sportowych wszelkiej maści. Maratony, olimpiady, wyścigi kolarskie. Służą one do wyznaczania tras i kierunków biegów. Posiadają one zazwyczaj dwa zestawy kolorów. Najpopularniejszym są oczywiście, biało-czerwony i żółto-czarny. Są to dwie najcharakterystyczniejsze grupy barw, ponieważ najbardziej działają na ludzką spostrzegawczość i uwagę. Wykonane są z folii polietylenowej, zwanej w skrócie PE. Folia ta jest bardzo elastyczna i zarazem wytrzymała. Bardzo trudna do rozerwania.

czytaj całość »
Pewna praca z wiertłami do szkła 0

Wiertła do szkła wykonane z bardzo wytrzymałej wysokojakościowej stali konstrukcyjnej. Posiadają ostrze w kształcie stożka. Zaostrzone, szpiczaste ostrze, pozwala punktowo i precyzyjnie wwiercać się w materiał bez najmniejszych problemów. Ostrzone drobinkami diamentów, jest niezwykle ostre oraz pozwala precyzyjnie operować w obrabianym materiale, bez ryzyka jego uszkodzenia w obrębie wiercenia. Walcowaty uchwyt pozwoli łatwo zamontować wiertło do wiertarki, a dzięki temu również precyzyjnie i pewnie operować podczas wiercenia.

czytaj całość »
Delikatna praca z wiertłami do ceramiki 0

Wiertła do ceramiki, są wiertłami specjalnego przeznaczenia stosowanymi do materiałów miękkich. Głównie do ceramiki, ale również do szkła oraz glazury. Wiertła takie posiadają specjalnie wyprofilowane ostrze, występujące w wersji zaostrzonej diamentowo albo z nasypem diamentowym, dla lepszego cięcia materiału i precyzyjniejszego wykonywania cięcia w strukturze materiału. Diament pozwala wykonać cięcie, bez powstawania pęknięć w obrębie otworu, dlatego jest tak istotnym elementem w procesie obrabiania (wiercenia) materiałów ceramicznych i pochodnych. Wiertła takie stosowane są najczęściej już na etapie prac wykończeniowych i dekoratorskich, ale również budowlanych.

czytaj całość »
Sworznie - elementy łącznikowe maszyn 0

Sworznie, są to elementy łącznikowe, elementy połączeń stosowane w budowie maszyn. Służą one do przenoszenia obciążeń zginających, między poszczególnymi częściami maszyn. Sworzeń można przyrównać do zatyczki, którą wkłada się w otwór, lecz w porównaniu do zatyczki, sworzeń osadzony jest luźno. Posiada ona kształt walca. Jego zadaniem jest pracować na zasadzie zawiasu, dlatego nie może być ciasno osadzony. Sworznie najczęściej wykonuje się po prostu ze stali, lecz nierzadko z mosiądzu lub aluminium, w zależności od przeznaczenia zastosowania sworznia. Sworznie stosuje się praktycznie w większości elementów maszyn, w których występuje, jakikolwiek ruch poszczególnych części.

czytaj całość »
Zapewnia pracę w najlepszych warunkach - Smar Svitol 0

Smar Svitol doskonale nadający się do smarowania wszelakich mechanizmów i części ruchomych. Zabezpiecza części przed działaniem tarcia i poprawia ich pracę. Głównie stosowany do części wykonanych ze stali, lecz sprawdza się również w przypadku elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Smar Svitol posiada także właściwości odrdzewiające i odblokowujące zapieczone części. Usuwa kleje, inne smary i smołę oraz zabezpiecza przed wilgocią. Stosowany przez bardzo szerokie grono branż. Od budownictwa, przez sporty motorowerowe, po branżę motoryzacyjną. Bardzo uniwersalny smar o dużych możliwościach wykorzystania i wszechstronnemu zastosowaniu.

czytaj całość »
Potrafią zapewnić bezpieczeństwo - Pasy transportowe 0

Pasy transportowe, inaczej zwane pasami mocującymi wykorzystywane najczęściej do zabezpieczania wszelkiego rodzaju ładunków. Przy transportowaniu drogą lądową, za pomocą samochodów i tirów, drogą morską na statkach oraz drogą powietrzną. Są bardzo ważnym elementem zabezpieczania transportowanych ładunków przed przemieszczaniem się oraz ich ewentualnym uszkodzeniem. Każdy pas jest szyty na zamówienie zgodnie z wymaganiami klienta, a w jego skład wchodzi hak dwu palczasty oraz grzechotka (napinacz), za pomocą których mamy możliwość zamocowania i napięcia pasów do elementów mocujących i bezpośrednio do ładunków. Pasy występują w kilku wariantach wytrzymałościowych, w zależności od ciężaru (tonażu) transportowanych ładunków.

czytaj całość »
Nadają nowych możliwości linom - Zaciski do lin 0

Zaciski do lin, jak ich nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do zaciskania lin, po to, aby uzyskać w ten sposób pętlę. Wyróżniamy kilka typów zacisków, które stosowane mogą być w zależności od potrzeb i warunków zastosowania, lecz ich wspólnym mianownikiem jest bycie osprzętem o lin i temu służą. Każdy typ zacisku działa w trochę inny sposób, ale wszystkie mają za zadanie to samo, czyli tworzyć zacisk w danym miejscu liny. Wykonane są z różnych materiałów, tak jak różny jest sposób ich montażu. Dostępnych jest wiele typów zacisków, ale w naszej ofercie posiadamy cztery najczęściej stosowane. Są to zacisk aluminiowy, kubełkowy, kabłąkowy i zacisk siodełkowy pojedynczy i podwójny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl