Opinie o Nas
Baza Wiedzy

Połączenia ciesielskie - hurtownia Armet

Odzież robocza - co ile przysługuje? Przepisy 2021 0
Odzież robocza - co ile przysługuje? Przepisy 2021

Osoby pracujące w różnych branżach wiedzą, że odzież robocza bywa im naprawdę niezbędna, dlatego albo oczekują od pracodawcy, że im ją zapewni, albo robią to we własnym zakresie. Pracownicy zakładów produkcyjnych czy firm budowlanych mają prawo do otrzymania odpowiedniego stroju lub ekwiwalentu finansowego, z którego będą mogli sfinansować zakup. Czytaj więcej!

czytaj całość »
Montaż schodów strychowych. Jak zamontować właz na strych? 0
Montaż schodów strychowych. Jak zamontować właz na strych?

Swobodne korzystanie ze strychu ma spore znaczenie dla właścicieli domów jednorodzinnych. Czasami nabywane są gotowe obiekty, gdzie strych jest, jednakże dostęp do niego jest utrudniony. Bywa, że właz zabudowano lub w ogóle go nie ma, brakuje także schodów. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest montaż schodów strychowych, które dziś można kupić w gotowej postaci wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów montażowych.

czytaj całość »
Montaż listew przypodłogowych - instrukcja krok po kroku 0
Montaż listew przypodłogowych - instrukcja krok po kroku

W wielu pomieszczeniach montuje się listwy wykończeniowe. Spełniają one różne zadania. Stanowią estetyczny dodatek do wnętrza, pozwalając na zgrabne połączenie powierzchni podłogi ze ścianą. Doskonale maskują dylatacje i wszelkie niedoskonałości, a przy tym pozwalają na łatwe ukrycie okablowania, jednocześnie dodatkowo je zabezpieczając. Montaż listew przypodłogowych z PCV oraz innych materiałów może odbywać się na kilka sposobów, którym warto się przyjrzeć nieco bliżej.

czytaj całość »
Żywica Vinylestrowa, bez styrenu - praktyczne zastosowanie 0
Żywica Vinylestrowa, bez styrenu - praktyczne zastosowanie

Istnieją różne metody kotwienia w betonie i nie zawsze muszą się one ograniczać wyłącznie do kotew wykonanych z metalu. Jeśli komuś zależy na wzmocnieniu efektu, rozwiązaniem może stać się żywica vinylestrowa. Jak się okazuje, ma ona coraz więcej zwolenników i umożliwia w miarę proste technicznie osadzanie elementów , którymi są zazwyczaj pręty gwintowane. Oczywiście nie w każdej sytuacji taki sposób wiązania będzie właściwy, jednakże w praktyce jest dziś coraz powszechniej stosowany.

czytaj całość »
Transport pralki. Podpowiadamy jak przewieźć pralkę bezpiecznie 0
Transport pralki. Podpowiadamy jak przewieźć pralkę bezpiecznie

Czasami w związku z przeprowadzką należy zabrać ze sobą domowy sprzęt AGD. Jego przewożenie stanowi pewien problem z uwagi na gabaryty oraz ciężar urządzeń. Trzeba też zadbać o to, aby nie uległy one jakiemukolwiek uszkodzeniu. Transport pralki nie jest może tak wymagający jak w przypadku lodówki, jednak i tu pewnych zasad przestrzegać trzeba. Dowiedz się jakich!

czytaj całość »
Transport lodówki. Jak zrobić to bezpiecznie? 2
Transport lodówki. Jak zrobić to bezpiecznie?

Jest wiele wyzwań, które łączą się z przeprowadzkami, ale także z urządzaniem się w nowym, własnym domu czy mieszkaniu. Część z nich daje znać o sobie wtedy, gdy mamy modernizować i wymieniać swoje domowe wyposażenie. Z logistycznego punktu widzenia przewożenie lodówki czy innych gabarytowych sprzętów AGD stanowi jeden z większych problemów i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Dowiedz sie jak robić to bezpiecznie... 

czytaj całość »
Wiercenie w aluminium. Co trzeba wiedzieć? 2
Wiercenie w aluminium. Co trzeba wiedzieć?

Temat wiercenia w metalach jest dość szeroki, ponieważ materiały z tej kategorii mają swoje specyficzne wymagania. Oznacza to, że nie ma mowy o wykorzystywaniu do wiercenia w metalu tych samych akcesoriów, które stosuje się chociażby do ścian murowanych, ceglanych czy do powierzchni drewnianych.

czytaj całość »
Wycinanie otworu w zlewozmywaku stalowym pod baterię. Instrukcja krok po kroku 0
Wycinanie otworu w zlewozmywaku stalowym pod baterię. Instrukcja krok po kroku

Osoby kupujące zlew kuchenny zazwyczaj liczą na to, że będzie on się nadawał się łatwego zamontowania i nie będzie tym samym wymagał dodatkowych działań. Ważną kwestią, na którą niektórzy konsumenci zwracają uwagę, jest wyposażenie zlewów w otwory pod montaż baterii. Wycinanie otworów w zlewozmywakach nie jest umiejętnością każdemu znaną, więc jeśli takowe są już fabrycznie przygotowane, stanowi to duże ułatwienie.

czytaj całość »
Wiercenie w metalu - co trzeba wiedzieć? 1
Wiercenie w metalu - co trzeba wiedzieć?

Są sytuacje, w których konieczne jest wykonanie otworu w powierzchni wykonanej z metalu. Realia pracy z metalami są w kontekście wiercenia zupełnie inne aniżeli ma to miejsce w odniesieniu do drewna czy murowanych ścian. Metal to zupełnie inne tworzywo, inny charakter tarcia i inna wytrzymałość. Wiercenie w metalu wymaga wobec tego pewnych umiejętności, ale przede wszystkim odpowiedniego zestawu wierteł.

czytaj całość »
Jak przewieźć zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD? 1
Jak przewieźć zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD?

Niektóre przedmioty można bardzo łatwo przewieźć z miejsca na miejsce i nie wysilać się przy tym specjalnie. Im rzeczy są mniejsze i lżejsze, tym łatwiej jest zmieniać ich położenie i nie ma w tym nic zaskakującego. Problem pojawia się w momencie, gdy mamy do czynienia z gabarytami. One stanowią już konkretne wyzwanie, dlatego w takich sytuacjach konieczne jest sięgnięcie po specjalne rozwiązania

czytaj całość »
Znaczenie kolorów taśm ostrzegawczych. Krótka charakterystyka 0
Znaczenie kolorów taśm ostrzegawczych. Krótka charakterystyka

Dostępne są różne środki, za pomocą których można informować o zagrożeniach występujących na danym terenie. Regulacje w obszarze BHP dość jasno określają, które sposoby informowania o niebezpieczeństwie są odpowiednie dla konkretnych sytuacji. Wiele z nich to naprawdę tanie rozwiązania, które w pełni wywiązują się ze swoich zadań. Aczkolwiek należy mieć na uwadze fakt, że nawet najlepsze oznakowania nie zastąpią zdrowego rozsądku ludzi. Grunt, aby odpowiedzialni za zarządzanie danym terenem jednoznacznie powiadomili o możliwych zagrożeniach.

czytaj całość »
Jak przewozić rowery w bagażniku, by było wygodnie i bezpiecznie? 1
Jak przewozić rowery w bagażniku, by było wygodnie i bezpiecznie?

Rower jest praktycznym pojazdem. Ekologicznym, tanim w użytkowaniu i poruszać się nim może w zasadzie każdy zdrowy człowiek. Oczywiście są sytuacje, w których rower trzeba przewieźć na jakimś dystansie. Dzieje się tak w kontekście wyjazdów urlopowych czy terenowych wycieczek, w trakcie których ktoś chciałby poruszać się rowerami. Transport roweru w bagażniku to z różnych względów najbezpieczniejsza opcja, jednakże nie zawsze jest to proste. Oprócz tego jednoślad należy adekwatnie zabezpieczyć.

czytaj całość »

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl