Opinie o Nas

Mocowanie siatki do słupków betonowych. Praktyczne porady

0
Mocowanie siatki do słupków betonowych. Praktyczne porady

Ogrodzenia posesji są powszechnie wykonywane. Konsumenci nie zawsze chcą wydawać na to spore środki, dlatego wybór dość często pada na relatywnie tanią opcję, jaką jest siatka ogrodzeniowa. To materiał znany od wielu lat, który na przestrzeni czasu w zasadzie nie zmienił swojej postaci. Jednakże nawet tak generyczne ogrodzenie może prezentować się świetnie w aspekcie estetycznym – trzeba je tylko odpowiednio wykonać. Konieczne jest w tym celu prawidłowe mocowanie siatki do słupków betonowych, a do tego wykonanie paru innych ważnych czynności. Efekt finalny będzie zadowalający i może być sensowną alternatywą dla znacznie droższych rozwiązań dostępnych na rynku.

Solidne mocowanie siatki ogrodzeniowej do słupków – jak się za to zabrać?

Bardzo ważnym elementem, który trzeba uwzględnić w planowaniu przyszłego ogrodzenia jest w tym przypadku betonowy słupek do siatki. Zakup nie będzie stanowił problemu, ponieważ na rynku nie brakuje takich rozwiązań, a koszty nie są wysokie. Nabyte słupki betonowe do siatki należy osadzić w gruncie w równych odległościach od siebie i w równej linii odpowiadającej linii docelowego ogrodzenia. Na początku umieszcza się pręt naprężający, na który siatka zostaje nawinięta, a następnie jest ona sukcesywnie zahaczana o kolejne słupki. Nieco inaczej sprawy mają się przy zastosowaniu siatki leśnej. Ją mocuje się do słupków za pomocą gwoździ wygiętych w kształt litery U – tak zwanych skrobli.

Napinacze do siatki ogrodzeniowej – jaką odgrywają rolę?

Elementem, o którym należy pamiętać, jest bez wątpienia zestaw napinaczy. Warto wybrać te ocynkowane, ponieważ są odporniejsze na czynniki zewnętrzne i na powstawanie rdzy. Standardowo napinacze umieszcza się przy każdym słupku początkowym i po obu stronach słupków narożnych. Innym elementem pomagającym w naciąganiu siatki są tak zwane linki naciągowe, które zahacza się o napinacze. Jeśli tych zabraknie, konieczne będzie naciągnięcie linki ręcznie z pomocą drugiej osoby, jednakże biorąc pod uwagę niską cenę tych akcesoriów i pewniejszy efekt lepiej zrezygnować z wariantu ręcznego.

Napinacz do siatki - oferta Muntech24.pl

Istnieje wiele pomysłów na wykonanie ogrodzenia. Wśród najpowszechniej stosowanych od zawsze znajduje się siatka ogrodzeniowa. Tania i skuteczna spisuje się w różnych warunkach i wraz z odpowiednimi akcesoriami prezentuje się estetycznie. Napinacze do siatki z asortymentu Muntech24.pl są nieodzownym elementem, jeśli ktoś zamierza wykonać tego rodzaju ogrodzenie. Można zrobić to samodzielnie bez pomocy fachowców, jednakże siatka musi być właściwie napięta. Napinacz do siatki gwarantuje taki właśnie efekt.

Napinacz do siatki - wybierz jakość

Polecane rozwiązania wyróżnia niska cena idąca w parze z doskonałą jakością. Produkty w tej kategorii dostępne są w dwóch podstawowych wariantach - ocynkowanym oraz w kolorze zielonym. Uda się więc dobrać element odpowiadający potrzebom związanym z konkretnym ogrodzeniem. Rekomendowany napinacz drutu do siatki to wyrób sprawdzony i pochodzący od cenionego producenta. Jest nim Góralmet - marka szeroko znana i wysoko notowana wśród Klientów.

Sprawdź produkty z naszej oferty, które wykorzystasz w budowie ogrodzenia z siatki

Zielony napinacz do siatki 100 x 30 mm Zielony napinacz do siatki 100 x 30 mm
Producent: Góralmet
Cena:3,61 zł (netto: 2,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Zielony napinacz do siatki 120 x 30 mm Zielony napinacz do siatki 120 x 30 mm
Producent: Góralmet
Cena:4,68 zł (netto: 3,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Ocynkowany napinacz do siatki 100 x 30 mm Ocynkowany napinacz do siatki 100 x 30 mm
Producent: Góralmet
Cena:3,28 zł (netto: 2,67 zł )
szt.
zobacz więcej

Komentarze do wpisu (0)

Submit

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl