Opinie o Nas

Jak przewieźć zmywarkę?

1
Jak przewieźć zmywarkę?

Sprzęt AGD zalicza się do tych przedmiotów, których łatwy i szybki przewóz z jednego miejsca do drugiego może przynosić pewne kłopoty. Skoro tak się dzieje, to warto zapoznać się z paroma poradami, dzięki którym zadanie może stać się łatwiejsze. Transport zmywarki to świetny przykład. Gabarytowo podobna do kuchenek czy mniejszych pralek, więc jej przewiezienie będzie się siłą rzeczy wiązać z podobnymi komplikacjami. Podstawowa kwestia to rzecz jasna zadbać o to, aby cała operacja była maksymalnie bezpieczna dla sprzętu, ale też dla osób, które będą kierować i podróżować pojazdem.

Jak przewieźć zmywarkę i nie narobić szkód?

Najważniejsze to zdecydować się, czy chcemy ten przewóz zorganizować własnym sumptem, bądź też powierzyć sprawę specjalistom. Drugie rozwiązanie ma ten plus, że osoby z należytym doświadczeniem zdecydowanie lepiej i sprawniej wszystko przygotują, a cała podróż urządzenia nie będzie trwać długo. Minusem jest jednakże to, że musimy wydać dodatkowe środki na usługę – a cenniki bywają różne. Stąd część zainteresowanych wiezie swój sprzęt AGD samodzielnie, korzystając z własnych lub wypożyczonych pojazdów. Gdy pod ręką jest jakaś furgonetka, cel będzie znacznie łatwiej osiągnąć.

Jak przygotować zmywarkę do transportu?

Warto okleić urządzenie dużą ilością folii stretch lub folii bąbelkowej. Ponadto wskazane jest też dodatkowe zabezpieczenie narożników – na przykład z wykorzystaniem gąbki lub pianki. Teraz trzeba będzie jakoś umieścić zmywarkę w przestrzeni pakowej auta. Tu zabezpieczenie zmywarki do transportu wchodzi w decydującą fazę, albowiem maszyna nie może w trakcie jazdy przesuwać się w sposób niekontrolowany. Problem rozwiążą pasy transportowe, a więc specjalne akcesoria, za pomocą których łatwo unieruchomić gabaryt. Pozwala na to zamocowanie pasów w kilku punktach. W sieci nie brakuje szczegółowych poradników, które wyjaśniają, jak to zrobić. Podążając za tymi wskazówkami, można być spokojnym o końcowy rezultat.

Planujesz transport zmywarki? Wybierz solidne pasy transportowe z naszej oferty: 

Pas transportowy 4 m / 500 kg Pas transportowy 4 m / 500 kg
Producent: Pas- kam
Cena:18,45 zł (netto: 15,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 6 m / 3000 kg Pas transportowy 6 m / 3000 kg
Cena:44,28 zł (netto: 36,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 5 m / 5000 kg Pas transportowy 5 m / 5000 kg
Producent: Pas- kam
Cena:57,19 zł (netto: 46,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Komentarze do wpisu (1)

18 czerwca 2021

Znajomy dorabia trochę jako przewoźnik, więc nie było problemu z całym AGD. Ma zresztą pasy transportowe kupione u Was - poleciłem mu ten sklep, bo sam zamawiam łańcuchy i liny. Wszystko dotarło na miejsce bez żadnego uszczerbku.

Submit

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium