Opinie o Nas
Baza Wiedzy

Połączenia ciesielskie - hurtownia Armet

Jak przewieźć zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD?

1
Jak przewieźć zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD?

Niektóre przedmioty można bardzo łatwo przewieźć z miejsca na miejsce i nie wysilać się przy tym specjalnie. Im rzeczy są mniejsze i lżejsze, tym łatwiej jest zmieniać ich położenie i nie ma w tym nic zaskakującego. Problem pojawia się w momencie, gdy mamy do czynienia z gabarytami. One stanowią już konkretne wyzwanie, dlatego w takich sytuacjach konieczne jest sięgnięcie po specjalne rozwiązania. Wiedzą o tym między innymi ci, którzy decydują się na przeprowadzkę do nowego domu czy mieszkania. Transport sprzętu AGD czy mebli kuchennych to takie obszary, które wymagają pewnych dodatkowych zabiegów.

Transport zabudowy kuchennej – komu go powierzyć?

Kluczowe znaczenie ma odpowiedni pojazd, do którego można zapakować sprzęty. Zwykłe auto osobowe na niewiele się zda. Najlepsza będzie furgonetka lub mniejsze auto ciężarowe, jednakże przeciętny konsument nie ma takiego pod ręką. Jeśli jednak posiada je ktoś znajomy i dysponujący czasem, sytuacja znacząco się upraszcza. Gdy nikogo takiego nie ma, dobrym posunięciem jest skorzystanie z usług firmy transportowej. Taksówki bagażowe działają z powodzeniem w większych i mniejszych miastach. Trzeba jednak liczyć się z kosztami takiej usługi.

Przewożenie zabudowy kuchennej – jak zrobić to bezpiecznie?

Kiedy mamy już do dyspozycji odpowiednie auto z dużą przestrzenią ładunkową, należy rozlokować w niej poszczególne elementy kuchenne. Na pewno nie można tego zrobić jakkolwiek – istnieją pewne zasady, których trzeba przestrzegać. Pracownicy firmy przewozowej, o ile postawimy na ich usługę, zajmą się wszystkim profesjonalnie. Laik musi jednak wiedzieć, że pasy transportowe są w takich okolicznościach nieodzowne. Pozwalają one bezpiecznie zamocować przedmioty, które w czasie jazdy będą poddawane rozmaitym obciążeniom. Użyte pasy mocujące ograniczą do minimum ruch na przykład mebli.

Skuteczne zabezpieczenie transportu na własną rękę

W internecie da się bez trudu znaleźć filmy instruktażowe pokazujące, jak prawidłowo korzystać z pasów transportowych i jak je mocować, aby spełniały swoje zadanie. Z dokładnie tych samych metod korzystają zawodowcy, którzy takimi przewozami zajmują się na co dzień. Nie ma znaczenia, czy chodzi o przewożenie sprzętu AGD, umeblowania kuchennego czy dowolnych innych elementów wyposażenia wnętrz i gabarytów. Dzięki pasom ryzyko uszkodzenia tych dóbr w czasie jazdy nawet na znacznym dystansie jest bez porównania mniejsze.


 

Zobacz pasy transportowe w naszej ofercie

Pas transportowy 1 m / 500 kg Pas transportowy 1 m / 500 kg
Producent: Pas- kam
Cena:10,79 zł (netto: 8,77 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy  2 m / 500 kg Pas transportowy 2 m / 500 kg
Producent: Pas- kam
Cena:12,56 zł (netto: 10,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 3 m / 500 kg Pas transportowy 3 m / 500 kg
Producent: Pas- kam
Cena:13,06 zł (netto: 10,62 zł )
szt.
zobacz więcej

Komentarze do wpisu (1)

23 sierpnia 2020

Kurczę, szkoda że nie trafiłem na ten wpis wcześniej - oszczędziłoby to mi wielu kłopotów. Niestety nie użyłem pasów transportowych i efekt był taki, że jedna szafka się uszkodziła. Choć i tak straty nie były tak duże jak mogły być. Polak mądry po szkodzie!

Submit

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl