Opinie o Nas

Jak przewieźć łóżko? Przygotowanie łóżka do transportu

0
Jak przewieźć łóżko? Przygotowanie łóżka do transportu

Istnieje wiele wyzwań związanych z każdą przeprowadzką. Jedną z nich jest transport łóżka, które bywa meblem kłopotliwym w kontekście przewożenia z jednego miejsca do drugiego. Dlatego warto zadać sobie pytanie, jak przewieźć łózko w bezpieczny sposób i jakie akcesoria będą do tego potrzebne. Znacznie prościej będzie, gdy posiadany model łóżka da się rozmontować i przewieźć w częściach, a potem znów zmontować w miejscu docelowym. Bywa jednak tak, że mebel ten stanowi jednolitą strukturę i trzeba transportować go w całości.

Przewożenie łóżka – kluczowe kwestie

Gdy łóżko jest spore i nie da się go rozmontować, już samo wynoszenie go z domu czy mieszkania stanowi poważny problem. Warto zaangażować do tego celu profesjonalistów, którzy świetnie poradzą sobie z każdym zadaniem tego typu. Również oni będą wiedzieć, jak wykonać zabezpieczenie łóżka w transporcie, co również jest istotne. Należy bowiem zadbać o to, aby mebel nie uszkodził się w trakcie przewożenia, na przykład w ładowni auta ciężarowego. Jak się okazuje, można to zrobić za pomocą stosunkowo prostych i niedrogich akcesoriów o sprawdzonej skuteczności.

Zabezpieczanie łóżka do transportu za pomocą pasów

Łóżko przewożone w całości należy zamocować w ładowni, tak aby nie poruszało się w sposób niekontrolowany. To nieuniknione z uwagi na prawa fizyki, a pasy transportowe dają szansę na zniwelowanie tego zjawiska. Przy prawidłowym zamocowaniu mebel pozostanie w zasadzie nieruchomy, co skutkuje nie tylko brakiem uszkodzeń. Przekłada się to też na bezpieczną i stabilną jazdę autem, ponieważ kierowca nie utraci kontroli nad kierownicą. Oczywiście poza pasami warto też zastosować inne zabezpieczenia. Rogi łóżka powinny być zakryte piankowymi ochraniaczami, warto też zastosować dużą ilość folii stretch lub bąbelkowej. Wskazane jest również oddzielenie materaca od ramy łóżka, co zmniejszy przy okazji wagę całości.

Planujesz transport łóżka? Wybierz solidne pasy transportowe z naszej oferty: 

Pas do kół 5t 3m (transport pojazdów na lawecie) Pas do kół 5t 3m (transport pojazdów na lawecie)
Producent: Pas- kam
Cena:44,00 zł (netto: 35,77 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 3 m / 5000 kg Pas transportowy 3 m / 5000 kg
Producent: Pas- kam
Cena:38,31 zł (netto: 31,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Pas transportowy 4 m / 5000 kg Pas transportowy 4 m / 5000 kg
Producent: Pas- kam
Cena:40,47 zł (netto: 32,90 zł )
szt.
zobacz więcej

Komentarze do wpisu (0)

Submit

  biuro@muntech24.pl

 61 662 30 96

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl